دریافت مجدد ایمیل های گروه

در صورتیکه شما در گروه ایرانسان عضویت دارید یا داشته اید ولی در حال حاضر ایمیل های گروه را دریافت نمی کنید بدین دلیل است که ایمیل شما در وضعیت Bounce قرار گرفته است. به همین دلیل میل باکس شما قادر به دریافت هیچ ایمیلی از سوی این گروه اینترنتی نیست!

جهت اطلاع شما زمانی این اتفاق رخ میدهد که در یک محدوده زمانی خاص ایمیلهای زیادی از طرف گروهی که عضو بوده اید در میل باکس شما قرار گرفته و مدتی است که آنها را چک نکرده اید! که البته یاهو با این تشخیص که میل باکس مورد نظر غیر فعال است اینگونه ایمیلها را به صورت اتوماتیک در وضعیت Bounce قرار می دهد …ولی اصلا جای نگرانی نیست و برای رفع این مشکل و اینکه وضعیت ایمیل شما به حالت Normal برگردد، لازم است تنها دو مرحله ساده زیر را انجام دهید :

۱. ابتدا به لینک http://groups.yahoo.com/myprefs  مراجعه نمایید.
۲. در صفحه جدیدی که برای شما باز میشود در قسمت Status روی Unbounce کلیک کنید.

کار تمام است و ضمن رفع مشکل شما در این رابطه، در اولین فرصت ایمیلهای ارسالی از سوی گروه، همانند دیگر اعضاء برای شما دوست محترم نیز قابل دریافت خواهد بود.

توجه داشته باشید که گروه اینترنتی ایرانسان از شنبه تا چهارشنبه هر هفته روزانه ایمیل های خود را برای اعضا ارسال میکند. بنابراین ممکن است این اتفاق در آینده نزدیک برای شما نیز اتفاق بیافتد.

19 Comments

 1. هر بار دیرتر ایمیل شما به دستم میرسه این هفته هم نصف هفته رفته و ایمیل طالع بینی برام ارسال نشده.چرا؟؟؟؟

 2. سلام من هم مثل بقیه دوستانی که گفتن یک ماهه که فقط طالع هفته برام میاد ولی توی قسمت هرزنامه میره و هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم

 3. باسلام.قبلا ایمیل طالع هفته را در روز شنبه همان هفته دریافت می کردم ولی متاسفانه ارسال ایمیل طالع هفته بسیار نامنظم شده است و یک روز مانده به اتمام هفته به دستم می رسد .قبلا هم پیام ارسال کرده بودم ولی متاسفانه توجهی منظور نشد. باز هم بررسی بفرمایید . از توجه شما سپاسگزارم.فریبا محمدی

  • سلام. ایمیل طالع هفته هر ۱شنبه تا قبل از ۱۲ ظهر همیشه ارسال میشه. اگر گاهی مواقع دیر به دستتون میرسه مشکل از طرف یاهو هست و واقعا از دست ما کاری ساخته نیست. ممنون

 4. سلام
  وقتتون بخیر
  حدود یک ماهه من فقط ایمیل طالع بینی رو دریافت می کنم . میخواستم بدونم ایمیل من مشکل داره یا شما مطلبی نفرستادید .

 5. وضعیت ایمیل من در حالت نرمال هست ولی حدود سه هفته است که فقط طالع هفته برام فرستاده میشه و ایمیل دیگه ای از گروه دریافت نکردم، تو اسپم هم ایمیلی وارد نمیشه.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


چهارده + دوازده =