طالع هفته: ۲۱ تا ۲۷ آذر ۱۳۹۴

مجله آنلاین ایران‌سان | www.IranSun.net

فروردین
قولی که قبلا داده شده باید انجام بشه. وقتشه که کاری رو تحویل بدی یا به حرفی که زدی عمل کنی. روش صحیح تبدیل کار بزرگ به کارهای کوچیک است و برداشتن قدم های ریز ریز تا به مقصد برسی. در دنیای عاشقی پستی و بلندی‌هایی هست ولی همین که می‌دونی چی می خوای خودش خیلی عالیه. تغییراتی برای چهارشنبه لازمه اما چیزی رو که قبلا برنامه ریزی کردی خیلی عوض نکن. خرده ریزهایی اطرافت رو گرفتن که هر چقدر زودتر از دستشون خلاص بشی به نفع آینده‌ات خواهد بود.

اردیبهشت
برخورد باید یک مساله عاطفی بخشی از خوشحالی ات رو درگیر خودش کرده. روح آدم چیز خیلی حساسی نیست ولی وقتی خراش برداره به سختی می‌شه ترمیمش کرد. ریلس باش و ناراحتی رو به کناری بذار و از گناه‌های دیگران بگذر که هفته راحت‌تری پیش روت باشه. جنگیدن کار صحیح این هفته نیست. چهارشنبه تو و پارتنر یا کسی بسیار نزدیک به تو دچار یک چالش می‌شین که کمی هوشمندی می‌تونه رو زنده از ماجرا بیرون بیاره. به کسی زخم نزن تا زخم نخوری. در صورتی که ایده ای خوب به فکرت رسیده، بهترین کار اینه که با دیگران به اشتراکش بذاری تا ایده بتونه رشد و نمو کنه. بنویس!

خرداد
خیلی وقت‌ها توی گروه آدم حساسه هستی! شایدم کسی که بقیه خیلی احساساتی و لطیف می‌بیننش. بهترین ترجیح خودت این باشه که کسی توجه خاصی به تو نکنه ولی از این یکشنبه به بعد توجه خاصی بهت خواهد شد. زمان زیادی رو صرف فرار کردن از چیزی ترسناک کردی ولی بالاخره چاره‌ای نیست و باید بری توش شکمش! اگر ازدواج کردی یا در رابطه‌ای پایدار هستی گفتگویی مثبت می‌تونه پیوندها رو خیلی محکم کنه. از صحبت فرار نکن حتی اگر اولش به نظرت تلخ یا ترسناک باشه. چیزی که چند ماهه ساکت مونده به صدا در میاد و نتیجه اش برای تو مثبت است.

تیر
کارها و تعهد‌ها که انجام بنشن، می‌شه نشست تو صندلی یا لم داد تو تخت و کیف دنیا رو کرد! اگر کسی رو می‌خوای به چیزی یا کاری یا جایی دعوت کنی کمی اصرارت رو بیشتر کن و خیلی راحت از کنار مساله نگذر. داشتن یک همکاری در جرم خیلی خوبه! اگر قراره کاری رو بکنی که کمی براش نگران هستی، ترس رو کنار بذار و با پیدا کردن یک همکار خوب، بهش حمله کن. مرکوری توی خونه عشق واقعی است و چهارشنبه تا دوشنبه بعدی امکان یک جرقه خوب و ماندگار هست. کسی در اطرافت هست که آدم مثبتیه. اگر می خوای ازش انرژی بگیری، کمی انرژی بیشتر بهش بده ولی مواظب باش منفجر نشه!

مرداد
متولد انرژی بخش مرداد معمولا بین بقیه صلح برقرار می‌کنه ولی در این هفته شرایط کمی فرق داره و احتمالا لازمه یک جنگ راه بندازی! یا حداقل چیزی رو به کسی بگی که لازمه اونو بدونه و این دونستن خیلی خوشحالش نخواهد کرد. در جایی که چند نفر حضور دارن حضور داشته باش. شاید ورزش شایدم امتحان یا یک پروژه و برنامه نیمه گروهی. بودنت کمک بزرگی است که بهتره دریغش نکنی حتی اگر درست درک نشه. خانواده دردسرهایی درست کردن ولی مشکلی نیست، یعنی چاره دیگه ای نیست. متولد مرداد این ماه نجات بخش بقیه خواهد شد. لباس جنگت رو دم دست بذار.

شهریور
هیچ دلیلی نداره سعی کنی مخفی بشی یا دیده نشی. اگر کاری کردی که خوب بوده بهتره دیده بشی و بقیه بدونن که بودنت در یک گروه چقدر مهمه و اگر کاری انجام دادی که ازش پشیمونی روش درست اینه که عواقبش رو هم قبول کنی. در رفتن از زیر بار مسوولیت شاید وسوسه انگیز باشه ولی کار تو نیست! یک نفر حسابی حواسش به تو پرت شده و بد نیست یک تلنگر بهش بزنی که به کار خودش هم برسه. عشق در هوا معلقه! بخصوص از جمعه تا دوشنبه هفته بعد ونوس و نپتون کنار تو هستن و نورافکن زیبایی بخش روی تو! تعجب نکن اگر آدم ها بعد از گذشتن از کنارت تو خیابون، برگشتن و به دور شدنت نگاه کردن.

مهر
وضعیتی غیرجذاب پیش می‌یاد و تو مسوول حل کردنش می شی. اعتماد به نفست باید بالا باشه. کافیه به چند سال قبل نگاه کنی و ببینی چقدر تغییر کرده ای و چقدر باید به خودت افتخار کنی. اگر چیز بدی هست بهتره در موردش حرف زده بشه چون انرژی مخفی کردنش بیشتر از انرژی روبرو شدن باهاش خواهد بود. زندگی عشقی اصلا حوصله سر برنخواهد بود. پنجشنبه مریخ معین کننده سرنوشت در کنار اورانوس است. آماده تجربه‌های جدید باش چون ماه نو برای حمایت از تو در حال ظاهر شدنه. یک آرزوی بزرگت در حال برآورده شدنه.

آبان
روی آتشفشان نمی‌شه سرپوش گذاشت. احساسات هم همینطور هستن. اگر داری سعی‌ می‌کنی چیزی رو مخفی نگه داری به زودی شکست خواهی خورد پس بهتره خودت پیش قدم بشی و ایده‌ای که توی فکرت هست رو مطرح کنی. زندگی اجتماعی و زندگی عشقی به هم گره خوردن و اگر با کسی در رابطه هستی خوبه به فکر روش‌هایی برای هیجان انگیزتر این رابطه باشی. در صورتی که به کسی فکر می‌کنی، تا این جمعه سعی کن ببینی چی دوست داره و یکشنبه یا شنبه بعدی ازش درباره مورد علاقه‌ترین چیزش یک سوال بپرس و بذار برات توضیحات کافی بده. آدم جدیدی در راهه.. پر حرف ولی جذاب.

آذر
هیجان کارهای جدید خیلی خوبه ولی با همه وجود هم به کارهای جدید حمله نکن چون چیزهایی در گذشته هنوز منتظر تسویه حساب هستن! یک رابطه از قدیم داره دوباره زنده می‌شه ولی بهتره اگر یک رابطه تمام عیار نیست، بهش فرصت رشد ندی. رسیدن مرکوری به مریخ فرصت خوبی برای خرج کردن پول است. خریدهای خرد ریزی که می خوای رو بکن و اگر به چیز بزرگتری فکر می‌کنی و پولش رو داری،‌ بخرش. دست دست کردن به ضررت تموم خواهد شد. در صورتی که تولدت در ین هفته است،‌ فرداش رو روز مهمی بدون چون احتمال برخورد با کسی که مدت‌ها در زندگی‌ات می‌مونه وجود داره.

دی
دنبال دردسر نمی‌گردی و حتی ازش فرار می‌کنی ولی خب دردسر چیزی است که درست می‌شه و پیش‌ می‌یاد و احتمالا در این هفته تا حدی تو رو درگیر می‌کنه. اگر درگیر استرس یا نگرانی هستی بهتره در موردش با کسی حرف بزنی و شب‌ها قبل از خواب کمی تمرکز و مراقبه کنی. جمعه ونوس به جایی می‌رسه که با تفکر عمیق تو مرتبطه و جواب سوالی عاشقانه که مدت‌ها دنبالش بودی رو به راحتی خواهی دونست. گاهی لازم نیست بین دو چیز، دقیقا یکی رو انتخاب کرد بلکه می‌شه کمی از هر کدوم رو داشت. خوندن کتاب جدید یا فیلم خوب شدیدا در این هفته توصیه می‌شه.

بهمن
از آسمون اینطور بر می‌یاد که ظاهرا آدمی نزدیک به تو باید کاری بکنه ولی سراغش نمی‌ره یا تنبلی می‌کنه. انگار یک قول داده شده ولی اجرا نشده و تو هی منتظرشی. متاسفانه در این هفته هم عمل خاصی دیده نمی‌شه و بهتره اگر در چنین شرایطی هستی، در موردش حرف بزنی. زندگی عشقی چندان هیجان انگیز نیست و این هفته به آرامش نسبی خواهد گذشت. پیشنهاد می‌کنم از این آرامش ستاره‌ها استفاده کنی و برای خودت برنامه‌های میان مدتی مثل «خوندن یک رمان جدید و یک رمان کلاسیک» یا «بررسی اندیشه چند فیلسوف» بریزی. اگر می‌نویسی، ادامه اش بده چون توجه زیادی بهش خواهد شد.

اسفند
برنامه‌های خوبی توی ذهنت هست که در این هفته عملی نمی شه ولی به زودی شاهد انجامشون خواهی بود. هیچ سقف یا حد و مرزی برای فکرت قائل نشو و بدون که تخیلات لازم نیست در حوزه عمل باشن بلکه اگر غرق تفکر شدی، ونوس و مریخ در کنار هم دارن بهت کمک می‌کنن که ببینی در طولانی مدت چی‌ می‌خوای. تصویر سازی بخش مهمی است خلق آینده است. به کم قانع نباش. توجه خیلی زیادی از طرف یک نفر به سمتت سرازیر شده ولی برای جواب دادن بهشون عجله نکن. توجه شدید جذاب نیست، توجه مستمر جذابه! اگر با کسی در رابطه هستی، جمعه احساساتت رو بهش بگو. جمعه نپتون عشقی بدون قید و شرط رو در هوا شناور کرده.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


دوازده + هشت =