این ۴ سایت سن شما رو به روش های جالبی حساب میکنن

سن چیه؟ آیا سن چیزی بیشتر از یه قرارداد بین آدمهاست؟ تا به حال به این فکر کردین که اگر ملاکِ گذشتن یک سال رو چیز دیگه ای در نظر بگیرید، چقدر سن خواهید داشت؟ امروز میخوایم با ۴ تا سایت ساده و جالب آشنا بشیم که این کار رو برامون راحت تر انجام میدن. با استفاده از هر کدوم از لینک های زیر، شما میتونید سن فعلی تون رو بر اساس معیارهای متفاوتی حساب کنید.

مجله آنلاین ایران‌سان | www.IranSun.net


۱ . من چند روزه ام؟

این وب سایت یه کار جالبی انجام داده و اون هم اینه که شما با وارد کردن تاریخ تولد، میتونید ببینید روزی که شما به دنیا اومدید چند شنبه بوده. همزمان، این سایت بهتون نشون میده که تا به حال چند هفته، چند روز، چند ساعت، چند دقیقه و حتی چند ثانیه زندگی کردید!

(لینک سایت رو اینجا ببینید)

۲ . من در تقویم چینی چند ساله ام؟

چینی ها شروع سن رو از موقع شروع بارداری مادر میدونن، نه از موقع متولد شدن بچه. به همین خاطر، سن همه ماها در تقویم چینی، کمی بیشتر از چیزی که انتظار داریم هست. اطلاع داشتن از سال تولد چینی، حیوان مخصوص سالمون رو مشخص می کنه که این اطلاعات در ستاره بینی های چینی اهمیت زیادی داره.

(لینک سایت رو اینجا ببینید)

۳ . من در سیاره های دیگه چند ساله ام؟

هر یک دور کره زمین به دور خورشید، یک سال به حساب عمر آدم اضافه می کنه. حالا اگه ما روی کره زمین زندگی نمی کردیم، و ساکن سیاره متفاوتی بودیم، الان باید چند ساله می بودیم؟ این وب سایت همه ی محاسبات رو خودش انجام میده.

(لینک سایت رو اینجا ببینید)

۴ . سن بیولوژیکی من چقدره؟

سن و سال که واقعا به تاریخ تولد ربط نداره. مهم اینه که ببینید چقدر سالم زندگی کردید، و چقدر به ذهن و جسمتون اهمیت دادین. این وب سایت با پرسیدن ۲۵ سوال ساده (به زبان انگلیسی) بهتون میگه از لحاظ سلامت بدن چند ساله هستید.

(لینک سایت رو اینجا ببینید)

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


4 × 4 =